Hamilelik öncesi, ve hamilelik sonrası için şiddetle tavsiye ediyorum. En güzel yanı ise, daha fazla yiyerek kilo vermek oldu. Hocamıza Teşekkür ederim

Merve Hanım,

Ersan bey ile 2018 yılında tanıştık, 2018 yili icerisinde 11 kg vermistim 3 ay içinde, bu sene yine kilo aldik ve kapısını yeniden çaldim )). Ersan bey işinde son derece başarılı adeta bir paikolog gibi hastalarını dinleyen haftada en az bir iki kez onlari mesaj yoluyla telkin ve kontrol ederek motivasyon veren, işi şansa birakmayan hastalari bu mesekkatli süreçte takip ederek yanlarinda olan bir uzmandır. Antalya’nın yükünü hafiflettigi icin tesekkur eder )) işinde başarılar dilerim.

Atilla Bey,

Gayet kibar ve aklınızdaki tüm sorulara cevap verebilen biri. Ön görüşme sonucu ikna oldum ve henüz yeni başladım instagram daki kilo kayıplarını görünce heyecanlandım umarım kısa sürede bende kurtulurum fazlalıklardan.

Hayriye Hanım,

Ersan Beyin ilgi ve akalası ile bilinçlendirmesinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Filiz Hanım,

Ersan beyin ilgisinden ve titizliğinden çok memnunum sayesinde fazla kilolarımdan yavaş yavaş kurtuluyorum ve kendisine olan güvenimiz artıyor.

Nuray Hanım,

Bu yola baş koyduysanız gerçekten kararlıysak seçenekleriniz olmasın kesinlikle önceliğiniz Ersan Erçin olsun. Ben diyet ve sağlıklı doğru beslenmeyi öğrenme konusunda bana çok kattıkları olmuştur. Doğru tespitleri ile metabolizmanıza hangi yiyecek, içecek iyi geleceğini biliyor. Onun sayesine kilo vererek kendimi daha zinde hissediyorum. İyi ki tanımışım sizi…

Tuna Hanım,

Merhabalar aç kalmadan sağlıklı beslenerek, her istediğimi dozunda ve ölçülü yedirerek beni çok rahat bir şekilde kilolarımla vedalaştıran bana bu motivasyonu ve enerjiyi veren değerli diyetisyenime teşekkür ediyorum.

Emel Hanım,

Gayet memnunum 2 haftada 5 kilo verdim halada vermeye devam ediyorum. İnsanları motive ediyor kilo verme konusunda mesleğinde iyi bir doktor. Birkaç yakın çevrem en yakın süre içerisinde danışmaya gelecek. Teşekkür ediyorum.

Özkan Bey,

Arkadaşımın diyetisyeniydi o şekilde ulaştım. Yaklaşık 4 aydır devam ediyorum. Yaptığı yöntem çok uygundu bana olumlu dönüşleri oldu. Bir diyetisyenden çok arkadaş olarak yaklaştı ve beni çok iyi anladı. Çok sevecen ve güler yüzlü biri. Kilo veremediğim zaman benimle üzülen biri. İrademe sahip olmamda çok yardımcı oldu. Gece geç saatte bile olsa danışmak istediğim zaman bana yardımcı olan biri. 4 ayda çok kaçırmama rağmen şeker isteğimi düzenlememe yardımcı oldu ve 8 kilo verdim. Ersan Bey’in daha çok tanınmasını temenni ediyorum.

Betül Hanım,

Harika bir motivasyonu var.bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım Ersin Beye. 1ay oldu başlayalı. 4 kilo verdim. Teşekkür ediyorum.

Bahar Hanım,

Ersan Bey’ in içten, samimi, doğal karşılamasıyla diyetisyen fobimi yeniyorum… Danışanlarını desteklemesi hedefe ulaşmada büyük kolaylık sağlıyor. Harikasınız teşekkürler.

Figen Hanım,

Ersan beyin enerjisiyle haftaya başlamak muazzam bir şey. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum benim sadece diyetisyenim değil aynı zamanda psikoloğum oldu güzel kilo kayıplarına devam edeceğimize inancım sonsuz kendisine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum…

Berat Hanım,

Eğer sizde kilo vermek ve sağlıklı yaşamak için bir diyetisyen arıyorsanız kesinlikle Ersan bey le bu yola başlayın. Ben emziren bir anne olarak ; hem bebeğim süt kalitesi hem de kendim için çok iyi kilo vermeyi başardım.. Ersan beye çok teşekkür ederim

Gizem Hanım,